Vedoucí stravování: Jana Oliveriusová

Odhlašování obědů v MŠ v daný den nejpozději v 8:30

email: ms.velen@seznam.cz

nebo přímo v kuchyni - tel. 704 786 328

Úhrada: 560,- resp. 620,- Kč převodem na účet: 107-8332350257/0100 - nezapomínejte uvádět specifický symbol Vašeho dítěte. Více informací o platbách zde: Školní jídelna

Opakované neuhrazení stravy je důvodem pro vyřazení dítěte z předškolního vzdělávání.

První den nepřítomnosti dítěte lze vyzvednout oběd do jídlonosiče a to nejpozději do 12.30 hod v MŠ. Nevyzvednutý oběd poslouží ostatním dětem jako přídavek. Přeplatky za obědy jsou každý měsíc zveřejňovány na webu tak,

POZOR ZMĚNA! Z hygienických a provozních důvodů byly zrušeny odpolední svačiny, které si děti nosily domů. Tyto svačiny se budou odhlašovat den předem. Při odhlášení v den, kdy dítě odchází po obědě, nebude bohužel možno svačinu odepsat.

Děláme maximum proto, aby jídlo bylo pro děti zdravé a chutné. Vaříme podle výživových norem pro děti předškolního věku. V zájmu pestré stravy je jídelníček sestavován dopředu. Pokrmy jsou kombinovány tak, aby byla zajištěna dobrá stravitelnost, dostatek živin a ochranných faktorů.

V dostatečné míře dodržujeme pitný režim. Děti mají možnost napít se kdykoli během dne s možností výběru (voda, čaj, juice, šťáva). Děti používají hrnečky se svou značkou.