Angličtina

Vážení rodiče,

dnes děti dostaly učebnice a pracovní sešity na angličtinu. Učebnice budou děti na konci školního roku vracet, pracovní sešity jsou jejich, mohou do nich psát, kreslit, lepit.

Učebnice jsou pouze v angličtině. Také výuku se snažím vést převážně v angličtině, aby si děti mohly co nejvíce naposlouchat a "dostaly jazyk do uší". Slovíčka ke každé lekci si budou buď vypisovat či vylepovat do sešitu. Zepředu budeme občas psát, slovníček si povedou ze zadní strany sešitu. Pokud byste měli zájem, můžete si stáhnout česko-anglický slovníček zde Kids Box 1_2 edice_slovníček.pdf (516941)

V případě dotazů či nejasností mne můžete kontaktovat telefonicky ve škole nebo na jitka.halcinova@gmail.com

S pozdravem,

Jitka Halčínová

Informace k začátku školního roku 2017/2018

Pomůcky na VV a PČ

Tempery

Paleta

Štětce (více velikostí)

Kelímek na vodu

Vodovky

Suché pastely

Voskovky

Tuž a redispero

Klovatina

Herkules

Obyčejné lepidlo vysouvací tyčinka celkem 2x (1x do penálu)

Nůžky celkem 2x (1xdo penálu)

Pastelky

Fixy

Staré triko

Podložka

Anilinky

Další:

Podložka s linkami tzv.“Lenoch“ A5 (do prvouky)

Polštářek do třídy

Úbor na TV – budeme chodit ven (není tělocvična)

Na čtenářský deník rychlovazač plastový 1 kus (obyčejný barevný vazač na euroobaly) cca 6Kč

Euroobaly 10 ks

Spisové barevné průhledné desky s drukem na jednotlivé předměty (na ČJ, na MA…..) Není pro děti tak těžké, jako kartonové desky na sešity.

Vše prosím řádně popsat, podepsat a označit číslem, které mají děti od loňského školního roku.

Děkuji

Další informace mají od 2.pololetí děti ve svém úkolníčku.