objednané obědy MŠ září - prosinec 2020.pdf (446066)

objednané obědy ZŠ 46 září - prosinec 2020.pdf (419972)

objednané obědy ZŠ 500 září - prosinec 2020.pdf (584552)

Obědy ZŠ v lednu 2020

1. Vyzvedávání obědů do jednorázových obalů pro žáky na distanční výuce je dále umožněno.

2. Obědy je nutno objednat nejpozději do neděle 3.1.2021 a to na celý týden. V případě prodloužení distanční výuky pak vždy do čtvrtka pro následující týden.

3. Objednat můžete emailem jidelna@zsvelen.cz nebo SMS na telefonní číslo 774 920 470

4. Výdej obědů bude probíhat od 12:15 do 13:00 u výdejního okénka.

5. Žákům na distanční výuce jsou na první lednový týden obědy hromadně odhlášeny a postupně se budou odhlašovat do doby jejich návratu do školy.

Žákům na distatenční výuce je umožněno vyzvedávání obědů do jednorázových nádob. Obědy je nutno objednat vždy ve čtvrtek či pátek na následující týden a to na celý týden. Není možné objednat pouze na vybrané dny. Objednávat lze osobně nebo telefonem (SMS).

Vedoucí školní kuchyně:          Jana Oliveriusová   telefon: 774 920 470

e-mail: jidelna@zsvelen.cz

Kuchařky:                               Marie Birknerová, Ivana Němečková, Irena Hrabětová, Denisa Jurášová

Pomocné kuchařky:               Petra Votavová, Jana Krnáčová

Naše školní kuchyně poskytuje obědy žákům ZŠ a pro děti MŠ kromě obědů také dopolední a odpolední svačiny. Připravujeme velmi chutnou a domácí stravu a naší snahou je, aby námi nabízený jídelníček byl pestrý a respektoval zásady racionální výživy.

V prosinci 2014 vstoupila v platnost novela zákona o školním stravování, podle které jsou školní jídelny povinny uvádět u svých pokrmů možné alergenní složky spolu s jídelníčky. Tímto vzniká nově povinnost uvádět seznam alergenů v jídle spolu s jídelníčky.

Informace ze školní jídelny

V naší školní jídelně vaříme tak, abychom dodržovali správnou skladbu potravin, která je pro zdraví dětí důležitá. Abychom zachovali kvalitu školních obědů a spotřební koš potravin, je vzhledem k nárůstu cen potravin, který jste jistě všichni zaznamenali, nutné zvýšit finanční normativ.

Finanční norma na osobu a den činí od 1.9.2019

Základní škola:

• žáci 6-10 let                                     26,-Kč
  • žáci 11-14 let                                   28,-Kč
  • žáci 15 a více let                             30,-Kč

Mateřská škola:

• děti 3-6 let                                       31,-Kč
  • děti 7 let                                          33,-Kč

Finanční limit pro bezhotovostní platby: ( při 20 stravovacích dnech v měsíci)

• žáci 6-10 let                                     520,-Kč
  • žáci 11-14 let                                   560,-Kč
  • žáci 15 a více let                             600,-Kč
  • děti 3-6 let                                       620,-Kč
  • děti 7 let                                          660,-Kč

Děkujeme za pochopení.

Dále upozorňujeme na změnu účtu školní jídelny:

Odhlašování obědů:

den předem do 12:00 hod na www.strava.cz

ve výjimečných případech email: jidelna@zsvelen.cz nebo sms na telefon 774 920 470

Neodhlášené obědy se účtují, zpětně nelze obědy odhlásit

Vyzvedávání obědů:

Pokud rodič nestihne odhlásit oběd 1.den, může si oběd odnést ve vlastních nádobách v době od 11:00hodin do 11:30hodin v příslušné jídelně. Další dny již nelze obědy vydávat.

Číslo účtu: 2001677864/2010

Jana Oliveriusová                                                                                           Mgr. Věra Kouřilová

vedoucí školní jídelny                                                                                           ředitelka školy

Ovoce do škol a dotované mléko