Vážení rodiče, 

prosím Vás, zda byste mohli společně se svými dětmi nasbírat do úterní hodiny Prv (1. října) následující listy: LÍPY, BŘÍZY, BUKU, DUBU, JAVORU A JÍROVCE. Zároveň Vás žádám, abyste listy doplnili zároveň o plody těchto listnatých stromů. V případě dotazů mě kontaktujte emailem. 
Děkuji za spolupráci!

Vážení rodiče, 

po skončení vyučování jsem Vám zaslala opět emaily ze včera. Prosím, napište mi, pokud vám opět žádný email nepřišel. Pevně věřím, že už vám zprávy chodí v pořádku. Zároveň chci poděkovat všem za zpětnou vazbu ze včera. 
Děkuji a přeji příjemný den :-) 

Vážení rodiče, 

dnes (3. září) jsem Vám zasílala celkem 2 e-maily. Jeden byl s předmětem Informace k platbám a další. Druhý byl s předmětem Informace k platbě obědů_přihláška do družny. Prosím, pokud jste nějaký e-mail neobdrželi, napište mi. Zašlu Vám ho ještě jednou. 
Děkuji za spolupráci!

Vážení rodiče, 

připomínám informace k průběhu zítřejšího dopoledne. Výuka končí v 9.40. Děti, které jsou přihlášené do družiny, budou odvedeny paní družinářkou do družiny. Děti, které nejsou přihlášené, prosím, osobně si je vyzvedněte ve škole. Děkuji za spolupráci! 

Cestovatelé, 2. září vyplouváme. Těším se na Vás!

Vaše kapitánka! :-)