Konzultační hodiny

V úterý 19.11. od 13:00 do 17:00 nabízím konzultační hodiny. Pokud máte zájem, napište se prosím na čas, kerý Vám vyhovuje na rozpis na vstupních dveřích ve škole. Pokud nechodíte do školy, pošlete mi prosím čas po dětech nebo emailem.

Sběr papíru

Dne 25.10. bude ráno před novou školu přistaven kontejner na papír. Odvezen bude během dopoledne. Pokud máte doma nepotřebný papír, pomozte prosím dětem zúčastnit se sběru. Peníze budou použity na nákup knih do školní knihovny. Děkujeme.

Divadlo

4.10. jedeme do Divadla v Dlouhé, vstupné: 90Kč, doprava:100Kč (pošlete prosím po dětech do školy). S sebou: svačinu, pití. Příjezd mezi 11:30 až 12:00. Po návratu jdou děti rovnou na oběd nebo do družiny.

Bookni si!

19.9. se zúčastníme knižního festivalu v KC Novodvorská. Setkáme se zde s oblíbenými dětskými knížkami, jejich autory a ilustrátory. Máme také zajištěnou interaktivní besedu. Děti si zde mohou zakoupit knihu. Platime pouze dopravu: 80Kč (prosím přinést do školy). Odjezd v 8:00, návrat 12:00-12:30hod.
S sebou batůžek se svačinou a pitím.

Třídní schůzky

Vážení rodiče, dne 3.9. v 17:00 se konají naše první třídní schůzky v novém školním roce (1.patro, zelená třída)

Pomůcky na Vv a Pč

kufřík na pomůcky
igelitový ubrus na lavici
zástěru nebo staré triko
desky na výkresy
temperové barvy
vodové barvy
štětec plochý, kulatý
voskovky
kelímek, hadřík

Penál

pero
ořezané tužky, pastelky
pravítko
nůžky
tyčinkové lepidlo

Tv

sportovní oblečení: tričko, tepláky, mikina
sportovní obuv do tělocvičny
sportovní obuv na hřiště

Třídní fond

Vážení rodiče, na konci třídní schůzky jsme se nevrátili k mému návrhu založení třídního fondu na drobné nákupy pro naši třídu, který bych spravovala. Navrhuji 200Kč. Pokud souhlasíte, pošlete po svých dětech, vyúčtuji na dalších třídních schůzkách.