Vánoční strom splněných přání

01.12.2020 11:09

27 Christmas Hacks - I Heart Nap Time | Book christmas tree, Alternative christmas  tree, Christmas hacks

Vážení rodiče,

i v letošním školním roce bychom chtěli Vaše děti podpořit ve čtenářských kompetencích a umožnit jim setkat se s širokou nabídkou kvalitních a poučných nebo jen zábavných titulů.
Proto stále pracujeme na rozšiřování knižního fondu naší školní knihovny.

Kromě osobních knižních darů, které přijímáme v průběhu celého roku, je právě Vánoční strom splněných přání tou největší každoroční vzpruhou, která obohatí naší knihovnu zásadním způsobem.

Prosíme Vás proto i letos o Vaši podporu, díky které se dětem rozšíří obzory. Vždyť díky literatuře se jim rozšiřují obzory, upřesňuje názor na svět a otevírají se jim možnosti náhledů, kterých by jinak nebyli schopni, protože žádná hra ani virtuální realita nenabídne tak zajímavé krajiny jako naše vlastní představivost.

Věříme, že i letos najdete chvilku vybrat některý z titulů, které opět visí u vchodů obou škol a podpoříte naše žáky tím, že knížku zakoupíte a zabalíte a my jim ji budeme pak mnoho let moci nabízet ke čtení.
Pokud děti již nevyzvedáváte, prosím, povzbuďte je, ať nějaký titul vyberou sami a Vy jim pak umožníte knížku obstarat.

Předem děkujeme za Vaši účast a podporu Vašim dětem.

S přáním krásných Vánoc,

za kolektiv ZŠ Veleň