V příštím školním roce 2020/2021 se otevírají 4 třídy s celkovým počtem 84 dětí. Dvě třídy na adrese Hlavní 160 (stávající budova MŠ) a dvě třídy na adrese Hlavní  46 (budova bývalé ZŠ). V každé třídě budou děti všech věkových kategorií.

Pro nové děti je v prvních týdnech zaveden tzv. "adaptační program", v tomto období je dobré děti vyzvedávat po obědě a pomalu je připravovat na odpočinek a spinkání ve školce.

Pracujeme podle Školního vzdělávacího programu s názvem "Veselá školka", vedle něhož má každá třída svůj Třídní vzdělávací plán - vše je k nahlédnutí v samostatných záložkách.

Nový školní rok začíná 1.9.2020 - do školky děti potřebují : - přezůvky s pevnou patou (podepsané)

- oblečení do třídy a převlečení na zahradu,

náhradní spodní prádlo i oblečení

- k odpočívání používají svůj polštář z domova,

peřinky a prostěradla máme vlastní

- holčičky vlastní hřeben

Rozmístění dětí do jednotlivých tříd bude zvěřejněno koncem srpna na webových stránkách podle registračních čísel, příp. Vám sdělíme e-mailem.

Další informace se dozvíte na třídních schůzkách, které se konají vždy první týden v září.

Těšíme se na vás!